ابلاغ ساعات کار جدید ادارات، مراکزدرمانی وبانک های گلستان درتابستان

[ad_1]

ابلاغ ساعات کار جدید ادارات، مراکزدرمانی وبانک های گلستان درتابستان

عصر اعتبار- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان ساعات کار جدید ادارات، مراکز درمانی و بانک های استان را در دوماه از فصل تابستان و ایام افزایش مصرف انرژی اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری «عصراعتبار» به نقل از ایرنا, محمود ربیعی  اعلام کرد که شورای برنامه ریزی استان به منظور کاهش مصرف انرژی در روزهای گرم سال و پیشگیری از قطع برق تصمیم گرفت که کار ادارات دولتی استان یک ساعت زودتر آغاز شود.
وی بیان کرد: براساس این تصمیم ساعت کار ادارات گلستان از امروز سه شنبه 13 تیرماه تا پنجشنبه نهم شهریور ماه از ساعت 6:30 دقیقه صبح آغاز و تا 13:30 دقیقه ادامه دارد.
معاون استاندارگلستان افزود: در روزهای پنجشنبه ساعت پایانی کار ادارات دولتی ساعت 12:30 دقیقه خواهد بود.
ربیعی همچنین گفت: ساعت کار بیمارستان ها، مراکز امدادی و امدادرسانی تغییر نخواهد کرد و ساعت کار بانک ها هم منوط به تصمیم شورای سیاست گذاری بانک ها است.
وی بیان کرد: برای کاهش مصرف برق در گلستان همچنین ادارات و سازمان ها مکلفند لوازم برقی به خصوص سیستم های سرمایشی را یک ساعت قبل از پایان کار اداری خاموش کنند.
به گفته وی؛ بازرسان استانداری و شرکت توزیع برق گلستان در طول مدت اجرای این طرح از ادارات بازدید خواهند کرد تا بر بکاربستن راهکارهای توصیه شده برای کاهش مصرف برق نظارت کنند.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *