سهم ۱۴.۵درصدی بانک ملت از تعداد کارت‌های الکترونیک

[ad_1]

بانک ملت با صدور حدود ۶۱ میلیون فقره انواع کارت های پرداخت الکترونیک، سهم ۱۴.۵ درصدی از شبکه بانکی و رتبه دوم را در این زمینه به خود اختصاص داد.

سهم ۱۴.۵درصدی بانک ملت از تعداد کارت‌های الکترونیک

به گزارش اقتصاد آنلاین، این بانک با صدور بیش از ۲۲ میلیون فقره کارت هدیه، رتبه نخست را در این بخش در بین بانک های کشور کسب کرده که امکاناتی همچون امکان خرید اینترنتی از طریق سایت بانک ملت و صدور کارت با طرح و عبارت دلخواه و ارسال کارت به آدرس مورد نظر مشتری، روی این کارت ها طراحی شده است.

در عین حال بانک ملت در راستای پاسخگویی به نیاز سازمان ها و شرکت ها در زمینه پرداخت الکترونیک، با طراحی کارتی با عنوان فراکارت، امکان ارائه خدمات ارزش افزوده را برای مشتریان فراهم کرده است.

فراکارت علاوه بر تمامی امکانات یک کارت بانکی، خدماتی نظیر صدور کارت با طرح و لوگوی مورد نظر سازمان متقاضی، شارژ غیرنقدی حساب های فرعی کارت جهت امور رفاهی کارکنان سازمان،  محدودسازی کارت در پایانه های مورد نظر سازمان، امکان پیاده سازی تخفیف در تراکنش و طرح های وفاداری و … را در اختیار دارندگان  این کارت قرار داده است.

 

—————  اخبار اقتصادی سایت صنعت  —————

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی سایت صنعت لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب اقتصادی خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش “تماس با ما” برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در سایت منتشر گردد.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *